<<
ŽÁDOST
O KATALOG

Schodiště

Schodiště
SCHODIŠTĚ

Všeobecně Konstrukce Filtrace Schodiště Příslušenství

Myslete na budoucnost a praktičnost – používejte pohodlné vstupy do bazénu

Desjoyaux klade důraz na radostné užívání bazénu, které by mělo být především bezpečné. Klasický nerezový žebřík není v tomto směru optimální, pohodlnou a bezpečnou volbou. Románské schodiště přináší dostatek prostoru pro pohodlný vstup do bazénu. Jeho umístění je libovolné v krátké či dlouhé straně bazénu. Vnějším umístěním románského schodiště nezmenšujeme celkovou vnitřní plochu pro aktivní využití bazénu. Schodiště při stavbě pevně propojíme s konstrukcí bazénu tak, aby bylo schopno odolat velké zátěži. Tvoří tedy ucelenou součást bazénového tělesa. Horní lem schodiště na závěr osazujeme obrubními kameny.

Pro klienty, kteří nemají rádi zaoblený (románský) tvar, nebo jim tento tvar neladí s architektonickým a estetickým řešením, nabízíme schodiště vnitřní vestavěné přes roh nebo přes celou šíři krátké strany bazénu. Povrch vnitřních schodů je pokryt shodným linerem jako vnitřní prostor bazénu. Všechny typy schodišť jsou již z výroby opatřeny protiskluznou úpravou.

Schodiště navržené a vyráběné společností Desjoyaux je skutečnou technologickou špičkou. Jde o výrobu formou vstřikování a lisování recyklovaného plastu. Lis je druhým nejvýkonnějším a největším na světě s tlakem 5400 tun.

R176

Románské schodiště má vstupní šířku 150cm a vnější rozměr 75cm. Nejoblíbenější a nejpoužívanější schodiště u bazénu Desjoyaux.

R276

Románské schodiště má vstupní šířku 250cm a vnější rozměr 125cm. Větší schodiště pro větší rodiny s většími bazény.

Angle

Schodiště rovné přes roh bazénu. Zachová čisté linie bazénu a pohodlným vstupem.

Beach

Vnitřní schodiště rovné přes celou krátkou stranu bazénu. Zachová čisté linie bazénu s pohodlným vstupem a lenošením v měkké vodě

Přijďte se podívat
Přijďte se podívat a inspirovat do našeho nového bazénového centra