<<
ŽÁDOST
O KATALOG

Naše společnost

O nás
O NÁS

VÁŽENÝ ZÁKAZNÍKU,

naše společnost HaK Kladno, s.r.o. bazény Desjoyaux vznikla již v roce 1992 původně jako malá stavební firma, zaměřená na rodinné novostavby a rekonstrukce památkových objektů. Díky tomu jsme se setkali s požadavky na dodávku bazénů, jejichž obvyklé tradiční pojetí nás přinutilo k přemýšlení o skutečně vyspělém a moderním rodinném bazénu.

Naši představu naplnilo originální řešení francouzské společnosti Desjoyaux, jejíž princip nejstabilnější konstrukce bazénu na trhu a velice účinný systém filtrace vody bez obvyklých rizik a slabých míst přináší zcela novou úroveň uživatelského komfortu. S uspokojením nyní vnímáme fakt, že vývojový trend v oblasti bazénových technologií v současnosti potvrzuje správnost této koncepce, jejíž výjimečnost nás dovedla k rozhodnutí zanechat obvyklé stavební činnosti a specializovat se na stavbu rodinných bazénů tímto nevšedním způsobem.

Nejpevnějším základem naší existence a činnosti je dnes fakt, že veškeré naše služby provádíme kompletně „na klíč“ s vlastními zkušenými zaměstnanci. I do budoucna jsme připraveni prosazovat neotřelé nápady, které jsou často v určitém okamžiku považovány za nemožné. Naše zaujetí a vášeň pro bazény bude zcela jistě i nadále patřit k cenným vlastnostem při poskytování platné služby pro Vaší rodinu a chvíle společné radosti. Rozhodnutí pořídit si bazén Desjoyaux od naší sehrané party nebudete muset nikdy litovat…

HAK V DATECH

1992

Vzniká sdružení podnikatelů za účelem provádění staveb a rekonstrukce památkových objektů

1993

Společnost se stejným zaměřením transformuje do spol.s.r.o.

1994

Navázání spolupráce s Desjoyaux a předání prvního dokončeného bazénu

1996

Stavba výstavního bazénu u sídla společnosti v Kladně Rozdělově; stavba výstavního bazénu na dálnici směr Karlovy Vary u Nového Strašecí

1998

Společnost ukončuje stavební činnost a věnuje se výhradně stavbě bazénů na klíč a jejich servisu

2002

Předání 500–stého bazénu

2008

Předání 1000–stého bazénu; společnost se stěhuje do nově vybudovaného velkého moderního centra pro prodej a servis bazénů Desjoyaux v Kladně na ploše 3500 m2

2011

HaK vydává svůj první obsáhlý katalog o 92 stranách

2012

Probíhá modernizace servisního centra bazénů Desjoyaux s novým zkušebním stolem motorů

2013

HaK vydává svůj druhý obsáhlý katalog o 112 stranách

2014

Společnost spouští speciální aplikaci pro android a apple plnou rad pro práci s bazénem Desjoyaux; předání 1500–stého bazénu

2015

HaK vydává svůj třetí obsáhlý katalog

2017

HaK otevírá moderní bazénové centrum

2020

HaK vydává čtvrtý obsáhlý katalog

O DESJOYAUX
O DESJOYAUX

Jednoho dne v roce 1966 se Francouz jménem Jean Desjoyaux rozhodl, že své rodině dopřeje bazén. A že ho postaví sám!

Na svém prvním bazénu Jean zjišťuje, že bazén není pouze kus betonu, kamenné obrubníky, fi ltrační čerpadlo a voda, ale že je hlavně zdrojem nakažlivé legrace a zábavy, která je pro každou rodinu s dětmi velice blahodárná.

Jean Desjoyaux díky tomu přišel s myšlenkou, jak rodinný bazén postavit elegantním a stabilním způsobem tak, aby s ním bylo co nejméně starostí a přinášel tak co nejvíce radosti. Postupem času se podařilo kvalitní řemeslnou práci lépe zorganizovat a převést do průmyslové výroby a tím začala jedna z velmi zajímavých etap bazénové historie.

Na ploše 37 000 m2 se dnes rozkládá výrobní závod Desjoyaux v oblasti Loire, v těsném sousedství Saint Etienne.

Závod Desjoyaux s výrobní plochou 19 000 m2 zaměstnává 230 lidí. Pro Francii a export do 80 zemí světa se zde ročně vyrobí přes 13 000 bazénů. Při výrobě bazénu jsou použity nejnovější technologie včetně zpracování recyklovaných plastů a v Evropě unikátní soustava vstřikovacích lisů s tlakem 500 až 6000 tun.

Průmyslová výroba umožnila rozvíjet myšlenku Desjoyaux po celém světě. Společnost Desjoyaux je zastoupena na všech kontinetech a denně pro ni pracuje více než 5000 lidí.

6 HLAVNÍCH DŮVODŮ PROČ SI VYBRAT BAZÉN DESJOYAUX

1

Bazén Desjoyaux přináší do života novou kvalitu – podporuje zábavu a zdravý životní styl. 150 000 rodin po celém světě se již rozhodlo nás pověřit zajištěním dovolené u nich doma. Desjoyaux je dnes světovým lídrem v rodinných bazénech.

2

Inovace ve službách jednoduchosti s patentem bezpotrubní filtrace a konstrukce … jedinečný koncept, který ponechává prostor pro potěšení a nezpůsobuje bolesti hlavy.

3

Francouzská rodinná firma vybudovaná z ničeho, pouze silou nezměrné vůle jednotlivce, který uměl předvídat.

4

Se svou silnou sítí 450 koncesionářských zastoupení v 80 zemích včetně České republiky od r. 1992 a letitými zkušenostmi jsme Vám ve Vašem projektu nejblíže.

5

Mimořádně pevné záruky – neomezená záruka na statickou stabilitu bazénové konstrukce, 10 let na liner, 2 roky na filtraci – pro klid Vaší duše…

6

Silné ekologické cítění – průmyslová recyklace plastů při výrobě plastových dílů. Desjoyaux podporuje rozvoj, který respektuje životní prostředí tím, že nabízí bazény šetrné k životnímu prostředí při výrobě i v provozu.

DESJOYAUX V DATECH

1966

Jean Desjoyaux postavil svůj první bazén

1969

Začátek profesionální stavební činnosti, která zahrnovala stavební práce, obklady a tradiční bazény.

1974

Jean Desjoyaux vynalezl nový systém ztraceného bednění

1978

4 roky po prvotní myšlence, je podán první patent na systém „ztraceného bednění“.

1983

Vytvoření kompaktního filtračního systému bez potrubí v zemi, skutečně revoluční produkt, další patent.

1984

Vytvoření základní sítě exkluzivních partnerů.

1988

Mezinárodní představení Desjoyaux s počátečním nasazením ve Španělsku.

1991

Investice do nové výroby přináší přechod od řemesla k industrializaci.

1992

Začátek moderní recyklace plastů.

2006

Již více než 300 prodejen v 70 zemích!

2007

Nová výrobní hala, přináší moderní integraci výrobního procesu. 13 930 vyrobených bazénů v průměru za rok!

2011

Integrovaná poloautomatická výroba linerů a systémového bednění.

2014

Plně automatizovaná robotická výroba linerů a bazénových schodišť.

2016

2016 Desjoyaux oslavilo 50 let od založení společnosti

2020

Již více než 450 prodejních míst v 80 zemích.

Přijďte se podívat
Přijďte se podívat a inspirovat do našeho nového bazénového centra